Argo & Arko klaveriduo

Noor ja uuendusmeelne Argo & Arko klaveriduo  (Argo Jentson- Arko Narits) särab korraga kahel rindel, eesmärgiks on esitada stiilipuhtalt ja omanäoliselt klassikalist (kuld)repertuaari, kuid vahelduseks pakkuda ka show-elementidega vürtsitatud lugusid ja popurriisid.
Duol on oma lühikesest tegutsemisajast hoolimata käsil aktiivne kontserttegevus: antud on juba mitmeid soolokontserte, esinetud koolides üle Eesti ning vallutatud lavalaudu mitmetel erinevatel eraüritustel, lisaks on võidetud auhinnalisi kohti ka rahvusvahelistel konkurssidel.

Muusikaajakirjanik Elina Seegel võttis ajakirjas „Muusika“ klaveriduo olemuse kokku sõnadega „nooruslikult uljas ja bravuurikas“ (ajakiri "Muusika" 01/17, "Võluhäält otsides ja leides"), Leelo Kõlar kirjeldas kammerkooslust järgnevalt: "Duo paelus särtsaka ja suurepärase teineteist arvestava ansamblikoostööga. Klaver allus heakõlaliselt mängijate intensiivsetele tahtmistele" (kultuurileht "SIRP" 20.07.18, "Publik haarati klaveri embusesse").
Argo & Arko klaveriduot kirjeldab kõige paremini sõnapaar "muusikaline huumor", nalja ja rõõmu jagub nii nende mängu kui ka juttu palade vahepeal.
Repertuaaris hittteosed nii kahel kui ka neljal käel, soovi korral ei puudu kavast ka poppmuusikasugemed (N: ABBA, Queen jne). Lisaks leiab kavast ka lugusid, mis pakuvad avastamisrõõmu ja uudset kuulamiskogemust, esitusele tulevad pigem lühikesed ja löövad teosed. Lisaks jutudtavad interpreedid lugude vahel esitatavatest teostest ja heliloojatest humoorikaid seiku.
Email again:
Eelmine
Improvisatsioonid teemal BACH
Järgmine
„Edith Piaf ja II maailmasõda“

Vastused puuduvad

Email again: