Improvisatsioonid teemal BACH

Jaak Sooäär (elektrikitarr)
Ivo Sillamaa (klaver)

Kõlavad seaded J.S.Bachi loomingust mõnevõrra üllatavale kooslusele -  soolokitarrile ja klaverile. 

Kavas seisavad võrdväärseina kõrvuti baroki suurmeistri originaallooming ning vabamad lõigud muusikute uitamistega tämbriotsingute maailmas.

Eesti Kontsert soovitab:
Kitarrist, helilooja ja ansamblijuht Jaak Sooäär on üks Eesti tegusamaid jazzmuusikuid. Lisaks juhib Jaak Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzmuusika osakonda ning kuulub Eesti Jazzliidu juhatusse. Jaak Sooääre koostööpartneriteks olnud Tony Allen, Ray Anderson, Conny Bauer, Han Bennink, Raoul Björkenheim, Gavin Bryars jpt., samuti on ta koos töötanud paljude eri põlvkondadest Eesti muusikutega. Jaak Sooääre rahvusvaheliste ansamblite hulka kuuluvad The Dynamite Vikings, Erdmann/Sooäär Dessert Time, Heavy Beauty, Kruglov-Sooäär Quartet, Sooäär/Yaralyan/Ounaskari ja Almost Zebra. Jaak Sooäär on salvestanud üle 30 albumi.

Ivo Sillamaa on tunnustatud eesti pianist ning kammermuusik. Vast enamusele meist on Sillamaa tuntud ansambli Hortus Musicus kauaagse liikmena, kes olenevalt esitatavast repertuaarist tunneb end ühtviisi kodus nii orelil, klaveril kui klavessiinil.
Tehniline teave:
kontsertkava kasutab helivõimendust. Vajame häälestatud kabinet-või kontsertklaverit ning tervitame ka reguleeritavat klaveritooli. (viimase puudumisel võtame kaasa).

Kontserdi aeg:
kokkuleppel
Email again:
Eelmine
"20 aastat hiljem..." Kitarriduo  Kristo Käo - Jorma Puusaag
Järgmine
Argo & Arko klaveriduo

Vastused puuduvad

Email again: