REGIRAM - Eesti Rahvusmeeskoor

Eesti Rahvusmeeskoor, Celia Roose (vokaal, torupill), Tuule Kann (vokaal, kannel), Robert Jürjendal (kitarr, elektoonika), 
Dirigent Mikk Üleoja

Regilaul on laul, mis vajab laulmist. Iidsetesse tekstidesse kätketud sõnumid kõnetavad inimesi ka tänapäeval. Meile nii aktuaalsetena tunduvad teemad on juba ammu meie esivanematel välja lauldud. Seda tuleb teha ikka taas ja taas. Meeshäälte sõnumit rikastavad ja seavad muusikalistesse mustritesse ansambli ambient’likud kandle-, kitarri- ja elektroonikakõlad.

Kontserdikuupäevad:
kokkuleppel
Esituskoosseis vajab helivõimendust (detailid läbirääkimistel)

Algselt a cappella-teoseid esitanud Gustav Ernesaksa algatusel kogunenud meeskoor on tänaseks kasvanud kogu maailmas tuntud professionaalseks kollektiiviks.
Koor salvestab regulaarselt Eesti Rahvusringhäälingule, koostööd on tehtud ka firmadega Deutsche Grammophon, Sony, Finlandia,  Alba Records, GB Records, Virgin Classics ja Aurora. 2004. aastal võitis RAM koorimuusika kategoorias Eesti esimese Grammy. Eesti Rahvusmeeskoor on oma pika tegutsemisloo jooksul andnud kokku pea 6500 kontserti. Alates 2011. aastast on koori kunstiline juht ja peadirigent Mikk Üleoja.

Tehnilised tingimused:
mõistliku suurusega kontserdisaal, ka pühakoda, ideaalis võimalus kasutada kooripoodiume, helivõimenduse ning helimeistri olemasolu kontserdipaigas (instrumentaalsolistide võimendus).
Email again:
Eelmine
„Edith Piaf ja II maailmasõda“
Järgmine
Eesti romanss

Vastused puuduvad

Email again: